Sklep i serwis

Rakiety

 

 

Dunlop Venom 115

Super lekka rama- tylko 115 gram z balansem na rączkę pozwala osiągnąć kontrolę na najwyższym poziomie. Rakieta z fabrycznie nałożonym naciągiem Dunlop Precision. Idealna dla graczy klubowych i zaawansowanych szukajacych lekkiej ramy z dużą główką oraz balansem na rączkę, gwarantującej komfort i wyjątkową manewrowalność. Profil ramy C dla łatwiejszej gry.

Power-Ridge: technologia, która wzmacnia środkowy obszar rakiety aby zapewnić większą sztywność i stabilizować główkę rakiety w momencie kontaktu z piłką co przedkłada się na mocniejsze uderzenie

M-fil to skrót od Multi filament czyli unikalnego procesu łączenia róznych włókien w opatentowany sposob 3D brainding, co pozwala uzyskać kombinację różnych parametrów rakiet. Każdy poziom zaawansowania gracza wymaga czegoś innego. Stąd dla każdego przygotowana jest odpowiednia kombinacja.

Do rakiety dołączony jest: pokrowiec, tłumik drgań, fabrycznie założony naciąg i owijka.

 

Przeznaczenie gracz klubowy i zaawansowany
Waga 115 g
Balans 36,5cm
Pow. główki -
Cena  259 zł

 

Wilson Tour JR

Rakieta z kolekcji 2011, serii Hyper Titanium, przeznaczona dla najmłodszych graczy. Połaczenie w konstrukcji tytanu z aluminium dało w efekcie dużą sztywność i siłę uderzenia.  

 

 

Przeznaczenie dzieci 7-15 lat
Waga 160 g
Balans 25,0 cm
Pow. główki -
Cena  109 zł

 

Harrow Fierce
Rakieta przeznaczona dla graczy początkujących. Zwiększona waga i balans przeniesiony w stronę główki pomagają w uzyskaniu mocniejszego uderzenia.
Przeznaczenie Gracz początkujący
Waga 170 g
Balans 37,0 cm
Pow. główki -
Cena  165 zł

 

Karakal Tribal Tour 150
Nowa odsłona popularnego modelu MX 150. Tribal Tour jest rakietą wyjatkowo wytrzymałą, przeznaczona zarówno dla poczatkujacych jak i zaawansowanych graczy. Seria MX została zmodernizowana i otrzymała nowy wspaniały design oraz nową nazwę TRIBAL. Posiada Muscle System, dzięki czemu nawet niecentrycznie uderzone piłki zachowują się tak jakby zostały zagrane środkiem sweet spotu.
Przeznaczenie Wszyscy gracze
Waga 150 g
Balans 37,5 cm
Pow. główki 480 cm2
Cena  235 zł

 

Dunlop BlackStorm Graphite 500 2012
W rakiecie zastosowano jeden z nowo opracowanych naciągów firmy Dunlop - X-Life. Graphite 500 to rakieta grafitowa przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy doskonalących swoją technikę.
Przeznaczenie Gracz średnio zaawansowany
Waga 135 g
Balans 500 cm
Pow. główki 36.3 cm2
Cena  239 zł

 

Oliver Smash Cl - 2011
Rakieta zbudowana jest z Metacarbonu. Mała waga oraz wyważenie na rączkę sprzyjają manewrowości, dlatego rakieta ta chętnie jest wybierana przez zawodników i graczy klubowych.
Przeznaczenie

Gracz zaawansowany,

zawodnicy

Waga 120 g
Balans na rączke
Pow. główki -
Cena  356 zł

Squash Bełchatów
Start O klubie Liga Squash Oferta dla firm Sklep i serwis Cennik Kontakt

Klub sportowy w Bełchatowie posiadający w ofercie nowoczesne korty do Squasha.
SQUASH Klub Bełchatów - ul. Transportowa 3, 97-400 Bełchatów, tel. +48 502 399 027

Copyright 2019 SQUASH KLUB BEŁCHATÓW Realizacja VISUALITY

WSF PFS ASB