Sklep i serwis

Buty

 

Prince NFS Indoor IV

Następca sprawdzonego i cenionego buta model NFS III czy NFS Tour Pro. Dopasowująca się wkładka o podwójnej gęstości dla poprawy amortyzacji i lepszego trzymania stopy. Wstawki z wytrzymałej siatki dla lepszej wentylacji, syntetyczna skóra by utrzymać niską wagę buta. Ulepszony system sznurowania.

Góra  
Wkładka  
Podeszwa  
Kolor  
Cena  179 zł

 

 

Asics Rocket 0102

Najpopularniejszy halowy model ASICS w wersji dla kobiet. Lekki, stabilny i przyczepny.

Gel- system  Asics Gel bazuje na specjalnej wkładce z silikonu, która zapewnia optymalną amortyzację. Wkładki żelowe są rozmieszczone w newralgicznych miejscach podeszwy środkowej i tak wkomponowane aby zwiększyć funkcjonalność.

Trustic-zapewniający stabilność system opierajacy się na wbudowanym w środkową część podeszwy bloku wspierającym stopę i zapobiegającemu niekontrolowanym i niepożądanym ruchom, które mogą skutkować kontuzją.

Góra Califonia Lasted
Wkładka Removable Compression Molded Eva Sockliner
Podeszwa NC Rubber Outsole
Kolor Biały/Czerwony
Cena 179 zł

 

Asics Gel - Cyber Speed 0102

Najwyższej jakości but do squasha firmy Asics model Gel-Cyber Speed. Nowy kolor na sezon 2011/2012. W bucie wykorzystano identyczne systemy co w modelu Gel Blade 3- został zaprojektowany specjalnie do szybkich i dynamicznych sportów. MagicSole oferuje oddychalność a Personal Heel Fit i Anti Slip Heel zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie.

Góra  Rhyno Skin
Wkładka  
Podeszwa Non - marking, 
Kolor Biały/Fioletowy
Cena 259 zł

 

Hi - Tec S701 4:SYS

Buty Squash S701 4SYS model na sezon 2010/11 z kolekcji firmy Hi-Tec zostały zaprojektowane do gry w squasha. W butach zastosowano nowoczesne systemy stabilizujące stopę i zapobiegające skręceniom. Każda podeszwa wykonana w technologii 4:SYS, charakteryzuje się 5 różnymi gęstościami w 7 różnych strefach, dzięki czemu pracuje cała podeszwa. 

Peak Force Outsole-maksymalna przyczepność w momencie odbicia piłki zapewnia do 6 razy wiekszą skuteczność i stabilność.

Impact Zone - strefa zderzenia pomaga kontrolować i stabiliozować moment kontaktu stopy z podłożem i redukuje siłę uderzenia w obszarze pięty o około 40%

Internal torsion bar - dostarcza bocznej stabilności i kontroli podczas gry

Trwała podeszwa zewnętrzna MDT - wzmocniona włóknem węglowym odpowiada za wysoką sztywność, zapewnia maksymalną przyczepność

Comfort - tec specjalnie profilowana wkładka, która dostarcza komfortu w trakcie gry, dzieki temu, że pozwala stopie na naturalne ruchy. Zwiększona amortyzacja i podparcie dla stopy w miejscach gdzie jest to najbardziej potrzebne. Wkładka jest antybakteryjna, zapobiega nadmiernemu rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi.

Góra  
Wkładka Comfort-tec
Podeszwa Non - marking, podeszwa zewnętrzna MDT
Kolor Czarno/Żółte
Cena 249 zł

 

Prince Renegade Indoor

Najnowszy model buta squashowego, następca legendarnego już modelu Prince MV4 Indoor. W najnowszej odsłonie zostały udoskonalone wszystkie parametry poprzednika, dając graczowi prawdopodobnie najlepszy but do squasha jaki kiedykolwiek powstał. Stworzony z komfortowych matreiałów projektowanych dla NASA.

Góra  
Wkładka  
Podeszwa Non - marking
Kolor Czarny
Cena  339 zł

 

Hi-Tec Squash Classic

Buty Hi-Tec Squash Classic są zaprojektowane do sportów rakietowych, halowych z dedykacja do gry w squasha. Zbudowane z lekkiej skóry wierzchniej oraz grubszej warstwy w obolicach kostki i języka w celu zwiększenia komfortu użytkowania. Sportowy wygląd oraz logo Hi-Tec jest również na języku i pięcie buta.

Góra  skóra
Wkładka  
Podeszwa Non - marking
Kolor Biały
Cena  129 zł

  

Asics Gel Blade 3

Najwyższej jakości buty do squasha firmy Asics model Gel Blade3. Gel Blade 3 został zabrojektowany specjalnie do szybkich dynamicznych sportów takich jak squash i babminton. Jego niski profil zapewnia stabilność i wyczucie podłoża, a Transition Midsole wspomaga zwinne  ruchy skrętne stopy. Aby zapewnić lepszą trakcję i przyczepność podeszwa została wykonana z gumy Wet Grip Rubber a duży punkt obrotu w przedniej części stopy ułatwia i przyśpiesza obracanie. Magic Sole  oferuje oddychalność a personal Heel zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie.

Góra  
Wkładka  
Podeszwa Wet Grip Rubber
Kolor biały/niebieski
Cena  299 zł

 

Head Grid Men

Buty Head Grid men to nastepca bardzo popularnego modelu Head Evolution. Zostały opracowane dla graczy na wszystkich poziomach gry.Wykonane ze styloweji funkcjonalnej syntetycznej skóry oraz oddychającej siateczki. Duże powierzchnie buta wykonane z siateczki pzwalają na świetną oddychalność stopy i zmniejszają wagę buta. Formowana środkowa podeszwa Eva oraz niebrudząca parkiet podeszwa.

Góra syntetyczna skóra, oddychajaca siateczka
Wkładka Eva
Podeszwa gumowa, 
Kolor czarno/biały
Cena  169 zł

 

Yonex SHB-85

System Power Cushion efektywnie absorbuje energie uderzenia powstałą w wyniku opadania na boisko i transferuje ja na kolejny ruch, odbicie.W porownaniu do tradycyjnego uretanu, Power Cushion absorbuje 3x wiecej. Podeszwa super msLite jest wysoce wydajną konstrukcją opartą na bazie polimerów o 10% lżejsza niz bardzo lekka poprzedania konstrukcja butów Yonex msLite. W dodatku msLite jest o 20% bardziej  trwała niz zwykła podeszwa typu Eva dzieki czemu pierwotny kształt i komfort są zachowane przez dłuższy czas.

Tough Guard III materiał trzy razy bardziej wytrzymały niż tradycyjna syntetyczna skóra. Dodatkowo materiał ten wykazuje wysoką odporność na tarcie, powstajace pod wpływem ciepła, odznacza się wyjatkową trwałością.

Ergoshape - ergonomiczny kształt przedniej części buta zapewnia komfort palcom oraz przedniej części stopy.

Góra P.U. Leather, Polyester Mesh, Tough Guard III
Wkładka msLite, Power Cushion
Podeszwa gumowa, 
Kolor czarny/czerwony
Cena  279 zł

 

Squash Bełchatów
Start O klubie Liga Squash Oferta dla firm Sklep i serwis Cennik Kontakt

Klub sportowy w Bełchatowie posiadający w ofercie nowoczesne korty do Squasha.
SQUASH Klub Bełchatów - ul. Transportowa 3, 97-400 Bełchatów, tel. +48 502 399 027

Copyright 2019 SQUASH KLUB BEŁCHATÓW Realizacja VISUALITY

WSF PFS ASB