O klubie

Squash Klub Bełchatów to nowoczesny i komfortowy klub sportowy usytuowany na obrzeżach Bełchatowa. Stawiamy na najwyższą jakość, gwarantującą zadowolenie naszych klientów, jednocześnie oferując usługi w przystępnych cenach.

Znajdujące się w naszym klubie korty do gry w squasha renomowanej firmy ASB z certyfikatem World Squash Federation (Światowa Federacja Squasha) cechuje najwyższa możliwa jakość wykonania.  Specjalnie skonstruowana podłoga zapewni doskonałą amortyzację, zapobiegając dodatkowym obciążeniom stawów.  Specjalne powlekane ściany kortu ASB zapewnią niskie natężenie dźwięku po odbiciu piłki.

Squash Klub Bełchatów wyposażony jest w nowoczesny wielostrefowy system wentylacji i klimatyzacji, dzięki czemu nasi goście we wszystkich pomieszczeniach, w każdą pogodę, czują się komfortowo. Na kortach zainstalowano profesjonalną instalację oświetleniową zapewniającą optymalną widoczność i komfort gry.

Do dyspozycji klientów pozostawiamy miejsca parkingowe przed naszym Klubem. Na terenie całego Klubu oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Zapraszamy również do przestronnego i nowoczesnego baru, gdzie odpoczniecie Państwo po meczu popijając zimne piwo, orzeźwiającą herbatę lub aromatyczną kawę, a także obejrzycie na żywo wszelkie ważne wydarzenia sportowe.

Squash Bełchatów
Start O klubie Liga Squash Oferta dla firm Sklep i serwis Cennik Kontakt

Klub sportowy w Bełchatowie posiadający w ofercie nowoczesne korty do Squasha.
SQUASH Klub Bełchatów - ul. Transportowa 3, 97-400 Bełchatów, tel. +48 502 399 027